Laserová řezací centra

Laserová řezací centra EAGLE jsou založena na inovativních a high-tech technologiích. Od začátku byly konstruovány pro kombinaci s pevnolátkovým zdrojem a ne s CO2 rezonátorem. Díky tomu se eliminovaly problémy typické pro takové konverze a současně se plně využily výhody a potenciál pevnolátkového zdroje IPG Photonics.

Nabídka tří modelových řad laserů je navržena tak, aby se vyhovělo specifickým potřebám a aplikacím každé výroby. Od ekonomického a produktivního eSmart, přes dynamický a univerzální eVision až po vysoce dynamický a technicky vyspělý laser iNspire, který je nejlepší laser ve své třídě na světě.

EAGLE používá extrémně spolehlivé komponenty špičkové kvality od renomovaných světových výrobců.

eSmart

Ekonomické a produktivní laserové centrum. Vynikající výkon a malá zastavěná plocha.

Formát plechu bez repozice 1 500 x 3 000 mm
Výkon laserového zdroje 2 až 10 kW
Zrychlení os 2 G
více

eVision

Dynamické a univerzální laserové centrum. Řešení pro různorodou výrobu v malých i velkých výrobních dávkách, pro tenké i tlusté plechy.

Formát plechu bez repozice 1 500 x 3 000 až 3 000 x 16 000 mm
Výkon laserového zdroje 4 až 40 kW
Zrychlení os 3 G
více

iNspire

Vysokodynamické laserové centrum. Pro nejnáročnější aplikace v hromadné výrobě a požadavky na složité tvary výrobků.

Formát plechu bez repozice 1 500 x 3 000 až 3 000 x 16 000 mm
Výkon laserového zdroje 4 až 40 kW
Zrychlení os 6 G
více
Martina Tomaníková

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám

Máte otázky? Poradíme vám, jaké zařízení nejlépe využijete. Napište nám a obratem se ozveme zpět.

Efektivní kombinace výkonu, dynamického pohybu, nejmodernějších technologií řezání a automatizace zvyšuje produktivitu a zisk

  • Nejvyšší výkon laserového zdroje IPG Photonics YLS - k dispozici 2 až 30 kW, kompaktní konstrukce a excelentní stabilita zdroje.
  • Nejvyšší zrychlení/zpomalení os – až 6 G, lineární motory na všech osách garantují nejvyšší dynamiku pohybů a polohovací přesnost.
  • Ultra rychlá výměna paletových stolů – pouhých 9 vteřin pro velký formát zvyšuje účinnost výroby a usnadňuje práci operátorů. Řešení je 100% ekologické, nepoužívá žádnou hydrauliku.
  • Řezná hlava eVa – vyvinutá EAGLE, spolehlivě pracuje s vysokými výkony laserového zdroje. Ochranné sklíčko až 355 mm nad řezaným materiálem, jiskry mají menší možnost poškodit optiku.
  • Rám stroje odlitek z polymerbetonu – kompozitního materiálu s jedinečnými mechanickými vlastnostmi. Vysoký faktor tlumení vibrací při dynamických změnách směru pohybu řezné hlavy, vysoká tepelná stabilita, tuhost a stabilita. Nejlepší základ pro lineární motory.

Automatizace laserových řezacích center EAGLE

Vysoce produktivní laserové řezání vyžaduje rovněž produktivní automatizaci zakládání, vykládání a manipulaci s materiálem. Automatizace procesu zvyšuje nejen produktivitu, ale současně také bezpečnost a spolehlivost plánování výroby.

Od poloautomatického pořadače plechu Loading Unit, přes současné nakládání plechu a vykládání vyřezaného nestingu s CraneMaster až po vrchol nabídky s CraneMasterStore, který poskytuje efektivní spolupráci mezi systémy s jednou nebo více skladovými věžemi eTower a laserem.

Flexibilita uspořádání a technických kombinací společně s modularitou zajišťuje automatizaci na nejvyšší možné úrovni. Možnosti kombinace s více vstupními a výstupními stanicemi, vynášecími dopravníky, atp.

Sledujte, na čem pracujeme