Zákaznický servis

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní podporu a servis, od uvedení stroje do chodu přes možnosti vzdálené diagnostiky až po rychlý servis. Případné problémy tak řešíme okamžitě prostřednictvím našeho profesionálního servisního týmu.

 

Staráme se už před nákupem…

  • Zakládáme si na odbornosti a férovosti, a tak naše nabídka vždy odpovídá potřebám vašeho podniku a produktu.
  • Díky speciálnímu CAD/CAM softwaru kompatibilnímu napříč výrobci Vám hned na začátku spolupráce můžeme říct, co vše lze ve vaší výrobě automatizovat.
  • Technologie, které nabízíme, známe do posledního šroubku, stejně tak známe veškerá nastavení softwaru pro stroje, takže Vám odpovíme na vše, co potřebujete vědět.

 

 

 

Dodáváme řešení na míru…

  • Jsme výhradním dodavatelem 15 špičkových výrobců strojů a nástrojů. Pokud tedy hledáte nějaký stroj pro tváření plechů nebo lisovací nástroj pro vaši aplikaci, u nás jej společně najdeme.
  • Mezi naše zákazníky patří velké firmy i drobní živnostníci, této důvěry napříč strojírenským odvětvím si velmi ceníme.
  • Instalaci stroje vždy provádí náš servisní technik, který provede komplexní nastavení stroje a proškolí vaše zaměstnance.

 

 

 

Jsme tady stále…

  • Na českém a slovenském trhu působíme již více než 25 let, spolupracujeme se stovkami firem a kromě jiného si hlídáme, abychom zajišťovali rychlý servis.
  • Drobnější servisní úkony a nastavení dokážeme zpracovat pomocí vzdálené diagnostiky.
  • Případné větší problémy řešíme co nejrychlejším výjezdem našich techniků.

 

 

V dnešním rychle se měnícím a turbulentním prostředí je velmi důležitou součástí služeb a spolupráce se zákazníky dobře fungující servis, logistika, plánování a softwarová podpora. I ten nejlepší stroj je možné plně a bezchybně využívat jen v případě, že máte za sebou partnera, poskytujícího rychlou a správnou reakci na zákaznické potřeby, ale také řešení problémů.

Součástí nabídky zákazníkům je široké spektrum služeb od instalací, přes školení, pomoc při rozběhu výroby, řešení u složitých aplikací, pomoc při řešení aplikačních problémů a servisní služby. Pro tyto činnosti máme připraven tým kvalitně vyškolených pracovníků Servis a služby s dlouholetými odbornými zkušenostmi, kteří se nezaleknou téměř žádné výzvy. Jsme již 25 let na trhu a máme v servisním portfoliu přes 700 strojů, které pravidelně udržujeme v nejlepší kondici. Snažíme se o co nejvyšší možnou profesionalitu v oboru, který milujeme a rozumíme mu.

Budeme velmi rádi, když se stanete jedním z našich zákazníků, a uděláme maximum pro to, abychom vás o správnosti vaší volby přesvědčili každý den.

Váš servisní tým – Canmet s.r.o.

 

Servis ohraňovacích lisů, řezacích laserů a CNC strojů

 

Sledujte, na čem pracujeme