Proč vybrat nás?

Založili jsme Canmet, abychom mohli velkým firmám i drobným živnostníkům poskytovat nejvyspělejší technologická řešení z oblasti strojírenství na míru jejich podnikání. Máme výhradní zastoupení pro 15 světoznámých společností, vyrábějících špičkové technologie a nástroje pro zpracování plechu.

Klíčovými kritérii pro výběr zařízení do našeho portfolia jsou výkonnost, kvalita zpracování, spolehlivost, úsporný provoz a pokročilé možnosti automatizace.

Evropská kvalita

Stroje pečlivě vybíráme výhradně od renomovaných značek s výrobní produkcí v zemích Evropské unie. Rozhodujeme se na základě technické úrovně zařízení a jejich spolehlivosti.

Řešení na míru

Nezáleží na tom, zda potřebujete plech ustřihnout, ohnout, nebo v něm něco vysekat či vypálit. Díky šíři našeho technologického portfolia navrhneme řešení přesně podle vašich požadavků.

Detailní zaškolení

Přechodu do nového produktového ekosystému si ani nevšimnete. Naši technici vás naučí ovládat nové zařízení i jeho software. Připravte se pouze na okamžitý růst efektivity výroby.

Špičkový servis

Instalací nového stroje nekončíme. Po uvedení zařízení do chodu vám poskytujeme kompletní expertní podporu - od bleskové vzdálené diagnostiky až po odborný servis na místě.

Poradíme vám s výběrem technologií, které posunou vaší výrobu na další stupeň

Může být přechod na nové stroje snazší? Průběh implementace nových technologií našim expertním týmem sotva zaznamenáte. Zvýšení efektivity vašeho výrobního procesu ale přehlédnete ztěží. Dopřejte svým zaměstnancům to nejlepší. Odvděčí se vám úsměvy a vyšší produktivitou.

Náš obor milujeme a technologie, které nabízíme, známe do posledního šroubku. Stejně dobře rozumíme i softwarovému propojení našich zařízení. Rádi vám proto odpovíme na všechny vaše otázky a dáme zodpovědné expertní doporučení vycházející z naší 30leté zkušenosti.

Zakládáme si na odbornosti a férovosti, a tak můžete mít jistotu, že naše nabídka vždy bude odpovídat přesně potřebám vašeho podniku a produktu.

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

Projděte se u nás

Sledujte, na čem pracujeme