O společnosti Canmet s.r.o.

Naše společnost je již 30 let předním dodavatelem technologií na zpracování plechů v České a Slovenské republice. V tuzemsku máme výhradní zastoupení pro 15 světoznámých společností, vyrábějících špičkové technologie a nástroje pro zpracování plechu. Naším cílem je poskytovat velkým firmám i drobným živnostníkům nejvyspělejší technologická řešení na míru jejich podnikání, avšak vždy s ohledem na spolehlivost, úsporný provoz a pokročilé možnosti automatizace.

tým Canmet

 

Oslavili jsme již 30 let na českém trhu

Je to skutečně tak. Z té malé firmy, se kterou někteří z vás spolupracovali od samého počátku, za což vám děkujeme, se kterou firmy některých z vás vyrostly z nuly do miliardových obratů, za což jsme upřímně rádi, či se kterou jste původně příliš nepočítali, což pro nás bylo skvělou motivací, jsme se vypracovali v jednoho z předních dodavatelů technologií na zpracování plechu.

Díky spolupráci s vámi všemi i nadále rosteme a jsme rovnocenným partnerem pro zahraniční výrobce, kteří nám věří natolik, že si nás volí jako výhradní zastoupení. Všechny naše dodavatele najdete na těchto webových stránkách. Díky širokému portfoliu nabízených strojů a technologií jsme se stali také výraznými inovátory v oblastech přístupu ke zpracování plechu a automatizaci výroby. Za všechny tyto úspěchy děkujeme našim zaměstnancům a také vám, jako našim obchodním partnerům.

Naše pobočky najdete v Brně a Bratislavě. K dispozici jsou Vám naši odborní pracovníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a kdykoliv Vám ochotně zodpoví Vaše dotazy či požadavky.

 

 

Sledujte, na čem pracujeme