Vysekávací nástroje

Wilson Tool jako nezávislý výrobce vysekávacích nástrojů je lídrem v celém oboru vysekávání. S úrovní služeb a kvality, komplexní nabídky nástrojů, inovacemi a průběžným zlepšováním nástrojových systémů napomáhá všem uživatelům vysekávacích lisů k jejich optimálnímu a produktivnímu využití.

Ať už potřebujete standardní nebo speciální tvary, vysekávací nebo tvářecí nástroje, nástrojový systém Trumpf, revolver – Amada nebo další tak máme pro vás v nabídce řešení nástrojů od Wilson Tool.

Systém Trumpf

Přesné nástroje s vysokým výkonem.

více

Systém revolver

Nejkomplexnější nabídka nástrojů.

více

Systém Salvagnini

Nástroje se standardními a speciálními tvary

více
Martina Tomaníková

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám

Máte otázky? Poradíme vám, jaké zařízení nejlépe využijete. Napište nám a obratem se ozveme zpět.

Wilson Tool – jedno kontaktní místo pro každou potřebu vysekávání

  • Nástroje pro všechny běžné nástrojové systémy – kompatibilní se stroji Trumpf, systémy revolver – Amada, Prima Power, Finn-Power, LVD, Pivatic, Durma, Euromac a další – Boschert, Salvagnini, Haco, EHRT, Wiedemann.
  • Komplexní nabídka – standardní a speciální nástroje, vysekávací a tvářecí nástroje, samostatné nebo vícenásobné nástroje Multi-Tool, držáky, adaptéry a nástrojové kazety.
  • Vysoká životnost nástrojů – prémiová nástrojová ocel Ultima a jedinečné vlastnosti TiCN povlaku Optima.
  • Inovativní řešení pro úsporu výrobních nákladů – nástroje systému 2-4-1, matrice Trumpf GL, nástroje pro odjehlování a závitování, nástroje HPX – EXP, pevné a rychlé spojování plechů s nástroji ZIPP-TECH.
  • Rychlá dodávka – v rozšířené nabídce až 63 základních tvarů. 

Ve světě, kde čas jsou peníze jsou přednosti odvalovacích nástrojů Wilson Wheel zřejmé

Kolekce odvalovacích nástrojů Wilson Wheel výrazně optimalizuje výrobní postupy, redukuje potřebné časy pro výrobu a rozšiřuje výrobní možnosti vysekávacích lisů. Umožňují tvářit odsazení a vysoké prolisy, řezat, nařezávat, vytvářet zaslepené otvory, popisovat a odjehlovat, vyrábět přímé i zakřivené kontury rychle a bez přechodových značek.

Všechny nástroje se dodávají pro nástrojový systém Trumpf i pro revolverové vysekávací lisy.

Existuje mnoho aplikací, kde by se mohl využít principu odvalování. Nástroje se neustále dále vyvíjejí, aby se dosáhlo vyšších rychlostí a výkonů. Neváhejte nás kontaktovat, bude-li to možné, rádi nástroj pro konkrétní aplikaci navrhneme.

Sledujte, na čem pracujeme