Vysekávací nástroje

Wilson Tool jako nezávislý výrobce vysekávacích nástrojů je lídrem v celém oboru vysekávání. S úrovní služeb a kvality, komplexní nabídky nástrojů, inovacemi a průběžným zlepšováním nástrojových systémů napomáhá všem uživatelům vysekávacích lisů k jejich optimálnímu a produktivnímu využití.

Ať už potřebujete standardní nebo speciální tvary, vysekávací nebo tvářecí nástroje, nástrojový systém Trumpf, revolver – Amada nebo další tak máme pro vás v nabídce řešení nástrojů od Wilson Tool.

Systém Trumpf

Přesné nástroje s vysokým výkonem.

více

Systém revolver

Nejkomplexnější nabídka nástrojů.

více

Systém Salvagnini

Nástroje se standardními a speciálními tvary

více
Martina Tomaníková

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám

Máte otázky? Poradíme vám, jaké zařízení nejlépe využijete. Napište nám a obratem se ozveme zpět.

Wilson Tool – jedno kontaktní místo pro každou potřebu vysekávání

  • Nástroje pro všechny běžné nástrojové systémy – kompatibilní se stroji Trumpf, systémy revolver – Amada, Prima Power, Finn-Power, LVD, Pivatic, Durma, Euromac a další – Boschert, Salvagnini, Haco, EHRT, Wiedemann.
  • Komplexní nabídka – standardní a speciální nástroje, vysekávací a tvářecí nástroje, samostatné nebo vícenásobné nástroje Multi-Tool, držáky, adaptéry a nástrojové kazety.
  • Vysoká životnost nástrojů – prémiová nástrojová ocel Ultima a jedinečné vlastnosti TiCN povlaku Optima.
  • Inovativní řešení pro úsporu výrobních nákladů – nástroje systému 2-4-1, matrice Trumpf GL, nástroje pro odjehlování a závitování, nástroje HPX – EXP, pevné a rychlé spojování plechů s nástroji ZIPP-TECH.
  • Rychlá dodávka – v rozšířené nabídce až 63 základních tvarů. Již při minimální objednávce i doprava nástrojů v ceně.

Ve světě, kde čas jsou peníze jsou přednosti odvalovacích nástrojů Wilson Wheel zřejmé

Kolekce odvalovacích nástrojů Wilson Wheel výrazně optimalizuje výrobní postupy, redukuje potřebné časy pro výrobu a rozšiřuje výrobní možnosti vysekávacích lisů. Umožňují tvářit odsazení a vysoké prolisy, řezat, nařezávat, vytvářet zaslepené otvory, popisovat a odjehlovat, vyrábět přímé i zakřivené kontury rychle a bez přechodových značek.

Všechny nástroje se dodávají pro nástrojový systém Trumpf i pro revolverové vysekávací lisy.

Existuje mnoho aplikací, kde by se mohl využít principu odvalování. Nástroje se neustále dále vyvíjejí, aby se dosáhlo vyšších rychlostí a výkonů. Neváhejte nás kontaktovat, bude-li to možné, rádi nástroj pro konkrétní aplikaci navrhneme.

Sledujte, na čem pracujeme