Coast One C a Bull

Model C

Servoelektrické lisy pro menší výrobky.

  • Přesnost polohování beranu ± 0,002 mm bez ohledu na teplotu okolí.
  • Průměrná spotřeba elektrické energie podle velikosti lisu pouze 1 – 3 kW.
  • Minimální hlučnost, vhodné pro malé prostory a obytné zóny.
  • Vysoká úroveň ergonomie, komfortní práce operátora.
  • Přehledný řídicí systém a jednoduché programování.

Popis technologie

Přenos lisovací síly kuličkovými šrouby garantuje extrémní přesnost polohování a je velmi šetrný k životnímu prostředí. Jde o velmi jednoduchý a spolehlivý systém, servisní resp. údržbové náklady jsou skutečně zanedbatelné. Absence hydrauliky vylučuje nákladné výměny oleje, filtrů, těsnění a eliminuje kontaminaci výrobku.

Zvětšené otevření mezi upínáním u modelů X nabízí univerzálnější využití lisů při ohýbání. Volitelné upínání nástrojů, Promecam / Amada nebo Wila.

Možnosti technologie

Lisy Coast One řady C jsou určené pro výrobu menších výrobků, nahradí velké a investičně náročné lisy. Operátor je schopný už po krátkém zaškolení plnohodnotně pracovat.

Vysoká úroveň ergonomie u modelů C9 a C9 X s otvorem pro nohy ve spodním beranu a sklopným předním stolem na podepření rukou operátora.

Software

AutoPOL BendSim Unfold

AutoPOL je výkonný offline software do kanceláře. Výhodami jsou práce v 3D prostředí, přímý import 3D modelů z CAD aplikací SolidWorks, Solid Edge, Autodesk Invertor, Parasolid, Catia V4/V5, Pro/ENGINEER, Siemens NX/Unigraphics atd., maximalizace produktivity a záruka přesnosti finálního výrobku.

Programování probíhá ve třech jednoduchých a z velké časti plně automatizovaných krocích.

Možnosti software

Automatizace

Součástí automatizovaných řešení je jeden nebo více robotů, které jsou vybaveny pneumatickými, magnetickými nebo mechanickými držáky výrobků. Hlavní robot může být umístěn buď na pevné pozici, nebo na pojezdových kolejnicích před ohraňovacím lisem, případně na portálu.

Systémy je možné vybavit různými doplňkovými funkcemi a technologiemi s propojením na jiné výrobní procesy před, nebo po ohraňování.

Možnosti automatizace

Ohraňovací nástroje

Moderní technologie ohraňování zvyšují produktivitu výroby. Aby mohla být tato priorita splněna, jsou k tomu nutné správné ohraňovací nástroje, upínací systémy a bombírovací stoly.

U ohraňovacích nástrojů úroveň jejich kvality garantuje použitý základní materiál, tepelné zpracování pracovních ploch, maximální zatížení, přesnost tolerancí rozměrů a rozsah nabídky tvarů, velikostí a segmentací.

Ohraňovací nástroje

Technická specifikace

Coast One C 9 / 9 X 12 / 12 X 15 / 15 X
Princip pohonu servoelektrický
Lisovací síla 220 kN (260 kN opcia) 440 kN (520 kN opcia) 440 kN (520 kN opcia)
Lisovací délka 850 mm 1300 mm 1600 mm
Průchod mezi bočnicemi 790 mm 1250 mm 1550 mm
Max. otevření mezi upínáními 385 mm / 685 mm 385 mm / 685 mm 385 mm / 685 mm
Hloubka zadního dorazu v ose X 550 mm 750 mm 750 mm

Videa (1 z 1)

Ke stažení

coast-one-c.pdf
3 MB

Stáhnout

canmet-katalog-cz.pdf
5 MB

Stáhnout

Kontaktujte nás