PIVATIC

Společnost Pivatic byla založena ve Finsku již v roce 1975 pod názvem TOOLSYSTEM Oy. Současný název Pivatic vznikl v roce 1977 složením slov PIVAT (rychloupínací systém) + Automatic = PIVATIC, ale používal se jen jako typové označení stroje.

Až v roce 1999 se společnost začala oficiálně jmenovat Pivatic Oy. Aktuálně patří společnost do skupiny Ursviken Group, která je vlastněna finskou skupinou soukromých investorů Sentica Partners Oy.

Hlavním zaměřením Pivatic je vývoj a výroba vysokoproduktivních strojů a linek, které zpracovávají plech ze svitků. Součástí linek je odvíjení, rovnání, vysekávání, stříhání a ohýbání plechu. Zákazníci jsou z odvětví výroby vzduchotechniky, plechového nábytku, osvětlení, telekomunikací, apod.


  • Vysoký výkon, velké množství výrobků za jednotku času.
  • Individuální přístup v zákaznickém řešení na míru.
PIVATIC
Země původu: Finsko
Datum založení: 1975
Zajímavý údaj: první CNC linka dodána v roce 1979
Web: www.pivatic.com

Zpracování plechových svitků

PivaPunch

Vysoce flexibilní a efektivní vysekávání, 100% času je skutečné vysekávání. K dispozici řešení pro plech v cívce i tabulový.

více

PivaBend

Produktivní ohýbání panelů, profilů a opláštění na základě výrobních požadavků. Díky pracovnímu principu nedochází k opotřebení nástrojů.

více

PivaSystem

Optimální spojení PivaPunch a PivaBend do komplexních výrobních linek. Finální výrobky jsou vyrobeny v jednom procesu s přímým logistickým tokem materiálu.

více

Sledujte, na čem pracujeme