Zpracování plechových svitků

Vysekávání z cívky plechu je metoda, která je efektivnější, než je tomu u jiných metod vysekávání. Pracuje se plně automaticky a s cívkou plechu, kde jsou výrobky optimálně vyskládané. Při rozšíření o flexibilní ohýbání je konečný výrobek kompletně vyroben v jedné výrobní lince.

Přímý tok materiálu bez vyrovnávacího skladu snižuje potřebnou výrobní plochu. Výrazně snížená manipulace s výrobky eliminuje jejich možné poškození.

PivaPunch

Vysoce flexibilní a efektivní vysekávání, 100% času je skutečné vysekávání. K dispozici řešení pro plech v cívce i tabulový.

Max. tloušťka plechu 6 mm
Šířka cívky 60 až 1 830 mm
Max. průměr vyseknutého otvoru 152,4 mm
více

PivaBend

Produktivní ohýbání panelů, profilů a opláštění na základě výrobních požadavků. Díky pracovnímu principu nedochází k opotřebení nástrojů.

Max. tloušťka plechu 2 mm
Max. velikost polotovaru 3 000 x 2 000 mm
více

PivaSystem

Optimální spojení PivaPunch a PivaBend do komplexních výrobních linek. Finální výrobky jsou vyrobeny v jednom procesu s přímým logistickým tokem materiálu.

více
Martina Tomaníková

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám  Chat

Máte otázky? Poradíme vám, jaké zařízení nejlépe využijete. Napište nám a obratem se ozveme zpět.

Sledujte, na čem pracujeme