Robotické ohýbací buňky

STARMATIK významným a inovativním způsobem přispívá k automatizovaným výrobním procesům v průmyslu zpracování plechu. Navrhuje a vyrábí pokročilé systémy průmyslové automatizace a specializuje se zejména na robotizaci ohraňovacích lisů. Hlavní robot může být umístěn buď na pevné pozici nebo na pojezdových kolejích před ohraňovacím lisem, případně na portálu.

Nabízíme naprostou flexibilitu a komplexnost řešení s využitím standardních komponentů. Neprosazujeme balíková řešení s pevnou a neměnnou konfigurací. Každé řešení je jedinečné a přizpůsobené individuálním požadavkům konkrétního zákazníka.

STARMATIK Hyper Bending System

Kompaktní a plně automatická robotická buňka. V kombinaci se servoelektrickým ohraňovacím lisem SafanDarley garantuje nejpřesnější a nejrychlejší ohýbání.

Min. rozměr polotovaru 50 x 20 mm
Max. rozměr polotovaru 600 x 600 mm
Max. váha polotovaru 5 kg
Lisovací síla 400 kN
Délka pro osazení nástrojů 1 530 mm
více

STARMATIK

Flexibilita řešení, přizpůsobení výbavy a plochy výrobě zákazníka. Řešení s jedním nebo více roboty, integrace dalších technologií přímo do ohýbací buňky.

Lisovací síla 350 až 12 500 kN
Lisovací délka 1 275 až 8 120 mm
Max. nosnost robota na zápěstí 25 až 2 300 kg
více
Martina Tomaníková

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám

Máte otázky? Poradíme vám, jaké zařízení nejlépe využijete. Napište nám a obratem se ozveme zpět.

Charakteristické vlastnosti ohýbacích buněk STARMATIK

  • Kombinace s ohraňovacími lisy SafanDarley a Coast One – s libovolnou lisovací silou a lisovací délkou. Robot interface obsahuje potřebnou výbavu pro přípravu lisů k integraci do robotické ohýbací buňky.
  • Systémová řešení robotizace – s jedním nebo více roboty, stanicemi pro nakládání, vykládání, otáčení, stohování výrobků.
  • Zakázková řešení specifických požadavků – integrace a optimalizace dalších operací a externích zařízení. Buňky lze vybavit různými doplňkovými funkcemi a technologiemi s propojením na jiné výrobní procesy před nebo po ohraňování.
  • Krátké cyklické časy – při plné automatizaci je ohýbací buňka schopna pracovat při konstantně vysoké kvalitě v režimu 24/7.
  • Offline programování – ohraňovací lis i robot se programují v jednom 3D virtuálním programovacím software.

Kompaktní automatická robotická buňka STARMATIK Hyper Bending System

Specializace a velké zkušenosti umožnily navrhnout robotické řešení pro vytvoření vysokokapacitní ohýbací buňky pro menší výrobky. Kompaktní konstrukce s malou zastavěnou plochou, ale s velkou výbavou – servoelektrickým ohraňovacím lisem SafanDarley E-Brake 40 Premium s hydraulickým upínáním nástrojů Wila, průmyslovým robotem Fanuc s vysokou nosností, automatickou výměnou nástrojů a upínacích gripperů, dvěma zakládacími stoly na vstupu, vynášecím dopravníkem na výstupu a programovacím offline software.

Díky bezkonkurenčnímu výkonu servoelektrického ohraňovacího lisu SafanDarley E-Brake a šestiosému robotu Fanuc jde o ohýbací buňku připravenou k revoluci ve vaší výrobě.

Sledujte, na čem pracujeme