BRAKE PARTNER - tváření na ohraňovacím lisu

Rozšiřte možnosti Vašeho ohraňovacího lisu využitím tvářecích nástrojů z vysekávacího lisu.


1 / 1

BRAKE PARTNER - tváření na ohraňovacím lisu

Rozšiřte možnosti Vašeho ohraňovacího lisu využitím tvářecích nástrojů z vysekávacího lisu.

  • Rozšiřuje možnosti ohraňovacího lisu použitím tvářecích nástrojů z vysekávacího lisu.

  • Tato metoda umožňuje vyrábět vyšší tvary než na Vašem vysekávacím lisu.

  • Eliminuje sekundární operace, můžete vyrábět větrací otvory, kruhové prolisy, závitové krčky atd na Vašem ohraňovacím lisu.

  • Nemusíte mít vysekávací lis a můžete na plechu tvářet různé prolisy.

  • Můžete používat jeden držák nástrojů Brake partner pro různé tvary prolisů – větrací otvor, kruhový prolis, závitový krček atd.

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám

Potřebujete radu? Využijte naší bezplatné konzultace

Rádi s vámi probereme specifické požadavky vaší výroby a navrhneme řešení, které se vyplatí.

 Napište nám

Popis technologie

Toto řešení umožňuje použití nových nebo stávajících nástrojů pro vysekávací lis v ohraňovacím lisu k výrobě forem, které by jinak musely být vyrobeny na vysekávacím lisu. Brake Partner nabízí výrobcům možnost provádět operace děrovacího lisu ve vlastní režii, i když není k dispozici žádný děrovací stroj, a/nebo dále rozšiřovat možnosti jejich stávajících ohraňovacích lisů. Brake Partner je užitečný zejména pro výrobce, kteří přešli z děrovacích lisů na laserové řezací stroje, nebo pro ty, jejichž děrovací lisy běží na plný výkon. Toto řešení umožňuje výrobcům výrazně rozšířit možnosti jejich stávajících ohraňovacích lisů, čímž ušetří náklady na nový stroj. Brake Partner obsahuje systém ustavování, který umožňuje rychlé a přesné vyrovnání horní a spodní jednotky pomocí imbusového klíče. Konstrukce také obsahuje výměnný systém upínacích stopek, takže nástroj lze použít na různé styly ohraňovacího lisu. Toto inovativní řešení může pomoci snížit náklady a zkrátit dodací lhůty díky zefektivnění zařízení a flexibilitě strojů, kterou výrobcům nabízí. Brake Partner je k dispozici v různých variantách, aby vyhovoval většině ohraňovacích lisů a stylů nástrojů.

Možnosti technologie

  • Vyskytují se na plechu tvary směrem nahoru a dolů a nechcete aby se tvary během vysekávání poškodily? Můžete výrobek tvářet na ohraňovacím lisu.
  • Máte pouze lasery nebo vodní paprsek a potřebujete na svých dílech nějaké větrací otvory nebo výlisky? Pomocí nástroje Brake Partner vyrobte tyto tvary při ohýbání.
  • Došly vám na vašem vysekávacím lisu nástrojové stanice? Poté je přidejte do operací ohraňovacího lisu s přidáním nástroje BRAKE PARTNER
  • Chcete formu, která je možná příliš vysoká pro váš vysekávací lis? Pak použijte Brake Partner k překonání těchto omezení

Technická specifikace

Kat. číslo Popis
55410 Nástroj Wilson Brake Partner pro upínání Wila Trumpf
55413 Nástroj Wilson Brake Partner pro upínání EURO Style

Videa a reference (1 z 1)

Máte otázky? Poradíme vám, jaké zařízení nejlépe využijete. Napište nám a obratem se ozveme zpět.

Sledujte, na čem pracujeme