laserová řezací centraPOWER-TECH je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost specializující se na výrobu vysoce dynamických laserových řezacích center EAGLE. Tato laserová centra byla od počátku koncipována a konstruována výhradně pro kombinaci s pevnolátkovými Fiber zdroji, nejedná se tedy o konverzi běžného CO2 laseru, jak je tomu u mnoha světových výrobců. Zdroje jsou výhradně od světového výrobce fiber technologie, společnosti IPG Photonics.
 
Společnost byla založena v roce 2006 a její tehdejším zaměřením byl nákup, repase, prodej a servis laserových zařízení renomovaných evropských výrobců. Tyto začátky byly velmi důležité z hlediska poznání konstrukce strojů, servisního zázemí, výhod a slabin budoucích konkurenčních zařízení.
V roce 2008 společnost sestrojila a vyrobila svůj první laserový stroj se zdrojem Fiber, což byl začátek vlastního vývoje a konstrukce.
 
V současnosti jsou využívány při vývoji a výrobě laserových center EAGLE inovativní technologie a nejkvalitnější komponenty dostupné na současném trhu.
Jednotlivé modely EAGLE jsou nyní součástí světové špičky v rychlosti polohování, akcelerace a řezných schopností.
 
Přímé spojení na stránky EAGLE LASER: www.eagle-group.eu