Historie a vize

Vážený návštěvníku,

jsme velmi poctěni, že jste projevil zájem o produkty naší společnosti. Na našich stránkách najdete stručný přehled společností, které na českém trhu exkluzivně zastupujeme.

Naší filozofií již od počátku byla vždy orientace na špičkové produkty, na řešení, která jsou ve světě unikátní a mají svoji hodnotu. Myslíme si, že pro naše zákazníky je to jediná cesta, jestliže chtějí obstát v tvrdém konkurenčním boji, který na našem trhu již roky panuje.

Rozhodnutí o orientaci na špičkový segment padlo již v roku 1990, proto jsme si mohli vybrat zastoupení podle vnitřního přesvědčení a nikoliv jen kvůli vidině rychlého zisku. Vždy jsme preferovali dlouhodobou spolupráci s daným výrobcem, založenou na dobrých vztazích, vzájemné důvěře a vysokých nárocích na technická řešení.

Samozřejmě, z toho profitujeme nejen my, ale především naši zákazníci. Jsme pro Vás garancí špičkových řešení, individuálního přístupu, spolehlivosti v jednání 
a samozřejmě v neposlední řadě, kompetentního servisu a poradenství.

Jste-li již dnes jedním z našich zákazníků, jsme Vám za projevenou důvěru velmi vděčni. I díky Vám, naše společnost zanedlouho oslaví 25 let existence. A naopak, nejste-li ještě naším zákazníkem, budeme velmi rádi, jestliže dostaneme šanci Vás o uvedených řádcích přesvědčit uzavřeným obchodem.

Pokud to s plechem myslíte opravdu vážně, jsme pro Vás rozhodně správnou a zajímavou alternativou!


                                                                                               
Peter Minárik      
jednatel společnosti